Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

Середа, 15 березня 2023, 15:16

20 квітня депутати Львівської міськради зберуться на сесію

Львівська міськрада

Депутати міськради восьме з часу введення воєнного стану зберуться на сесію.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрій Садового №42 від 20 лютого 2023 року.

Андрій Садовий прийняв рішення про скликання 15-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання та формування її порядку денного, яка відбудеться 20 квітня.

"Скликати 15-у сесію Львівської міської ради 8-го скликання 20 квітня 2023 року о 10-й годині у сесійному залі міської ради. Сформувати порядок денний 15-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання. Подати порядок денний 15-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання на затвердження міській раді", – йдеться у розпорядженні.

Серед питань, які розглядатимуть депутати, – внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2023 рік, затвердження галузевих програм Львівської МТГ.

Також у порядок денний сесії включене питання про надання в оренду нежитлових приміщень та нерухомого майна й про продаж земельних ділянок.

                        

Зазначимо, це буде восьме сесійне засідання Львівської міської ради з початку введення в Україні воєнного стану. Попереднє відбулося 2 березня.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.