Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівщина

Четвер, 16 березня 2023, 14:52

На Львівщині оприлюднили вакансії з зарплатою від 30 до 50 тисяч гривень

Львівщина

У базі вакансій обласної служби зайнятості найбільше пропозицій роботи є для працівників робітничих професій.

Про це повідомляє Львівський обласний центр зайнятості. 

Станом на 15 березня цього року у базі даних Львівського обласного центру зайнятості налічується 3,9 тисячі вільних робочих місць і вакантних посад.

Майже у 200 варіантах роботи зарплата коливається від 20 до 30 тис. грн, у більш як 40 вакансіях – понад 30 тис. грн.

Зокрема, найвища оплата праці – 52 тис. грн – зафіксована у Червоноградській філії Львівського обласного центру зайнятості на посаду агронома, який буде вести повний цикл вирощування сільськогосподарських культур, брати участь у розробці та обстеженні карт сільськогосподарських угідь, організовувати заходи для підвищення врожайності та ін.

На 12 тис. грн менше готові платити інженеру з експлуатації машинно-тракторного цеху та механіку з ремонту транспорту.

Із заробітком у діапазоні 30-40 тис. грн залишаються неукомплектованими вакансії для водіїв автотранспортних засобів у Львові (перевезення худоби, постійні відрядження), у Червоноградському районі (міжнародні рейси країнами Європейського Союзу) та у Золочівській громаді (перевізник солоду, ячменю, концентрату квасного сусла на машині марки DAF).

У Львівській філії ЛОЦЗ зареєстрована вакансія для начальника аналітичного відділу, якому пропонується винагорода 33 тис. грн, на тисячу менше платитимуть представникам торговельним, а 30 тис. грн буде отримувати машиніст установки самоклейних плівок (тестування автомобільних вікон) і менеджер (управить) з постачання (закупівля пшениці, ячменю, сої).

Аналогічний заробіток у Стрийській філії ЛОЦЗ – у поліцейського, у Червоноградській філії ЛОЦЗ – у претендентів на посади інженера-механіка групового, механіка з ремонту транспорту, інженера з автоматизованих систем керування виробництвом, а також у трактористів-машиністів сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва.

З повним переліком вільних робочих місць у Львівській області можна ознайомитися тут.

Додамо, станом на початок січня в області зареєстрували 5,1 тисячі безробітних, 56% з них мають вищу освіту.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.