Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Четвер, 23 березня 2023, 16:20

Садовий замовляє дрон з тепловізором за 250 тисяч

Андрій Садовий

КП "Адміністративно-технічне управління" замовило квадрокоптер за 250 тисяч гривень.

Комунальне підприємство "Адміністративно-технічне управління" оголосило тендер у системі ProZorro на придбання квадрокоптера, який переможець тендеру має поставити до 17 квітня 2023 року.

Аукціон стартує 27 березня, а очікувана вартість послуг становить 250 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має поставити комунальному підприємству один квадрокоптер DJI MAVIC 3Т (Thermal) в комплекті з акумулятором (батареєю), пультом управління, зарядним пристроєм, необхідними кабелями/проводами та іншими обов'язковими елементами для такого обладнання.   

Гарантійний термін повинен складати не менше, ніж 12 місяців, а товар має бути новими. Не приймаються до розгляду пропозиції учасників на товар, виготовлений у РФ чи Білорусі, або ж чи ввезені з території цих країн.

Нагадаємо, на початку січня цього року КП "Адміністративно-технічне управління" замовило десять квадрокоптерів за 920 тис. грн у підприємниці з Харкова.

КП "Адміністративно-технічне управління" займається наглядом за дотриманням підприємствами, установами, організаціями та громадянами вимог про рекламу, благоустрій, екологічним станом.

Також нагадаємо, що аудитори виявили у КП "Адміністративно-технічне управління" витрати з бюджету на 64 млн грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.