Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

Понеділок, 24 квітня 2023, 16:15

Львівські депутати хочуть перетворити конференц-бюро на бюро євроінтеграції

Львівська міськрада

У Львівській міськраді напрацювали проєкт ухвали про перейменування ЛКП "Львівське конференц-бюро" у ЛКП "Львівське бюро євроінтеграції".

Про це йдеться у проєкті ухвали, опублікованій на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради 21 квітня 2023 року.

На сайті Львівської міськради підготували та оприлюднили проєкт ухвали, якою пропонують перейменувати ЛКП "Львівське конференц-бюро" у ЛКП "Львівське бюро євроінтеграції".

"З метою розвитку євроінтеграційних проєктів, підтримки та посилення залучення органів місцевого самоврядування до транскордонного та регіонального співробітництва, для посилення співробітництва способом створення сприятливої нормативної бази відповідно до стандартів Євросоюзу, підтримки та нарощування потенціалу розвитку, а також забезпечення зміцнення транскордонних і регіональних економічних зв'язків та ділового партнерства, для забезпечення розуміння основної мети, напрямків діяльності підприємства, перейменувати ЛКП "Львівське конференц-бюро" у ЛКП "Львівське бюро євроінтеграції" – йдеться в проєкті ухвали.

Згідно з документом, 19 квітня цього року Львівська міськрада підписала меморандум про співпрацю з польським містом Гданськ щодо підтримки ініціативи створення офісу Партнерства і співпраці у Львові, який має посилити роль органів місцевого самоврядування у місцевому економічному розвитку. Внаслідок цього у місті ЛКП "Львівське конференц-бюро" й перейменовують у ЛКП "Львівське бюро євроінтеграції".

У проєкті ухвали вказано, що департамент економічного розвитку міськради має підготувати та затвердити відповідні зміни до статуту ЛКП "Львівське бюро євроінтеграції".

Нагадаємо, у березні цього року ЛКП "Львівське конференц-бюро" очолила Олена Павлюк, яка до цього часу керувала молодіжним простором популяризації науки і STEAM – освіти Lviv Open Lab.

Додамо, у квітні 2017 року на сесії Львівської міськради депутати погодили перейменування ЛКП "Агенція з підготовки подій" в ЛКП "Львівське конференц-бюро" (займається організацією подій та фестивалів у місті) та збільшення статутного капіталу цього підприємства.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.