Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

сесія Львівської міськради

Четвер, 27 квітня 2023, 12:28

До Львівської міської ради зайшли нові депутати від ЄС та Голосу

сесія Львівської міськради

Ірина Бжезінська та Тарас Репицький стали новими депутатами Львівської міськради.

Сьогодні, 27 квітня, на сесії Львівської міської ради, згідно з постановою Львівської міської територіальної виборчої комісії, присягу склали двоє нових депутатів міськради Ірина Бжезінська від фракції Європейська Солідарність та Тарас Репицький від фракції Голос.

Зазначимо, Ірина Бжезінська стала депутаткою Львівської міськради замість Юрія Гриніва, який помер у січні цього року. 

Натомість Тарас Репицький замінив свого однопартійця з Голосу Ігоря Шолтиса. У березні депутати проголосували за дострокове припинення його повноважень. Ігор Шолтис раніше заявив, що складає повноваження депутата через те, що не може поєднувати свою службу в ЗСУ та депутатство.

Додамо, Ірина Бжезінська виготовляє ексклюзивні прикраси ручної роботи DzvinkaDtaft, раніше працювала у "Видавництві Старого Лева" на посаді керівника напрямку інтернет-продажів. 

Бжезінська навчалася на скульптора у Львівському державному коледжі декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша та у Інституті архітектури НУ "Львівська політехніка". Також отримала дипломи практичного психолога і фінансиста.

 

(фото – Фб Ірини Бжезінської)

Тарас Репицький є засновником ГО "Сихів Медіа" та ГО "Інститут суспільних ініціатив", помічник-консультант народного депутата України, менеджер благодійного фонду "Разом для України".

(фото – Фб Тараса Репицького)

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.