Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Мостиська

mostyska-gromada.gov.ua

Понеділок, 8 травня 2023, 14:55

Комісія облради Львівщини погодила збільшення меж міста Мостиська

Мостиська

Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування Львівської облради підтримала погодження щодо зміни меж міста Мостиська.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

Минулого тижня комісія з питань розвитку місцевого самоврядування Львівської обласної ради погодила проєкт землеустрою щодо встановлення меж міста Мостиська Яворівського району Львівської області.

Як зазначив голова комісії Володимир Кирилич, відповідно до генерального плану встановлюються адміністративно територіальні межі.

"Це дає можливість територіальним громадам залучити до бюджету додаткові кошти за рахунок податків, планувати розвиток територій та залучати інвестиції" – пояснив зауважив Володимир Кирилич.

Наразі це рішення мають затвердити депутати на сесії Львівської обласної ради.

Нагадаємо, у 2021 році депутати Мостиської міської ради затвердили Генеральний план міста Мостиська згідно з яким територію міста планують збільшити майже вдвічі − з 1391,9 га до 2532,5 га.

Також у Мостиськах до 2032 року планують побудувати 545 багатоквартирних будинків на 12,1 га, для житлової садибної забудови виділили 90 га і планують побудувати 720 будинків, де зможе розселитись 2376 осіб.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.