Новини

Львівська міськрада

Львівська міськрада не забороняла Прапор перемоги і символіку КПУ у Львові

Львівська міськрада не забороняла Прапор перемоги і символіку КПУ у Львові

muslib.ru

Львівська міськрада не забороняла Прапор перемоги і символіку КПУ у Львові

Вівторок, 8 травня 2012, 09:33

Львівська міськрада не забороняла Прапор перемоги і символіку КПУ у Львові. Такий висновок витікає з аналізу Інформаційної довідки, підготовленої юридичним відділом Львівської міськради «До проекту ухвали міськради «Про розгляд протесту прокурора м. Львова від 28.04.12 р.», текст якої є в розпорядженні «Варіантів».

У довідці сказано: «...ні законодавством СРСР, ні УРСР, ні чинним законодавством України не передбачено терміну «комуністична символіка». Отже, не має правових підстав вважати, що заборона використання на території м. Львова символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки, що передбачено опротестованою ухвалою Львівської міської ради, означає заборону використання на території м. Львова Прапора перемоги у День перемоги, а також під час урочистих заходів, присвячених Дню перемоги».

З цього висновку також виходить, що Львівська міськрада не обмежила конституційного права КПУ на використання партійної символіки у Львові.

Дана інформаційна довідка служить юридичним обґрунтування для подолання протесту прокурора на ухвалу «Про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території міста Львова».

Нагадаємо, сьогодні відбудеться позачергова сесія Львівської міськради, в порядку денному якої стоїть питання про подолання протесту прокурора на ухвалу ради «Про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території міста Львова» від 26 квітня.

Як декларували депутати Львівської міськради, ця ухвала була прийнята міськрадою з метою заборони проведення урочистостей з нагоди Дня перемоги у Львові з використанням червоних прапорів, в тому числі Прапора перемоги та символіки КПУ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.