Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська облрада

lvivoblrada.gov.ua

Вівторок, 26 вересня 2023, 14:50

На Львівщині триває конкурс на посади директорів наукового ліцею та двох спецшкіл

Львівська облрада

В облраді відбувся перший та другий етап конкурсного відбору на посади керівників трьох комунальних закладів освіти.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

Вчора, 25 вересня, у Львівській облраді відбувся перший та другий етап конкурсного відбору на заміщення посад директорів трьох комунальних закладів загальної середньої освіти.

Зокрема, йдеться про очільників КЗ ЛОР "Обласний науковий ліцей", КЗ ЛОР "Нагуєвицька спеціальна школа" та КЗ ЛОР "Підгірцівська спеціальна школа".

"Кандидати на посади – Ольга Заєць, Ірина Страшівська та Леся Вовщук – виконали тестові та ситуативні завдання, які конкурсна комісія має перевірити та виставити бали. Після відбудеться третій етап конкурсу, на якому претенденти на посади представлять на розгляд конкурсної комісії свої перспективні плани розвитку закладу" – наголосили в облраді.

Після обговорення кандидатур та співбесіди конкурсна комісія обере переможців, з якими буде укладено контракт терміном 2 або 6 років.

Нагадаємо, Ольга Заяць претендує на посаду директорки КЗ ЛОР "Обласний науковий ліцей", Ірина  Страшівська – на посаду директорки КЗ ЛОР "Нагуєвицька спеціальна школа", Леся Вовщук – на посаду директорки КЗ ЛОР "Підгірцівська спеціальна школа".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.