Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Євген Гірник

Фб Гірника

Середа, 25 жовтня 2023, 15:49

Євгену Гірнику у вересні виплатили майже 40 тисяч лікарняних

Євген Гірник

У вересні першому заступнику голови Львівської облради Євгену Гірнику нарахували 38 тисяч гривень зарплати.

Про це повідомила Львівська обласна рада у відповідь на офіційний запит Варіантів.

У вересні цього року першому заступнику голови Львівської обласної ради Євгену Гірнику, який з червня цього року перебуває на лікарняному,  нарахували 38 315,34 грн заробітної плати, яка повністю складалася із лікарняних.

З цієї суми посадовець сплатив 24 035,47 грн податків та різних відрахувань й отримав чистий дохід у 14 279,87 грн.

У січні цього року Гірнику нарахували 45 тис. грн зарплати, у лютому – 48 тис. грн, у березні – 56 тис. грн, у квітні – 65 тис. грн, у травні – 37 тис. грн, у червні – 54 тис. грн, у липні – 38 тис. грн, у серпні – 69 тис. грн.

Нагадаємо, на першій сесії, яка відбулася 1 грудня 2020 року, депутати обрали депутата від ВО Батьківщина Євгена Гірника першим заступником голови Львівської облради.

А наприкінці червня цього року Гірник подав заяву на складення своїх повноважень, а також вийшов зі складу фракції Батьківщина у Львівській облраді.

Гірник працював викладачем та комерційним директором у Інституті обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та був фізичною особою-підприємцем.

У 2019 році Гірник задекларував 645 тис. грн доходу і 1,9 млн грн готівки.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.