Фірмі ексдепутата Львівської міськради хочуть продати землю у Львові за два мільйони гривень

вівторок, 11 червня 2024 р. о 11:26

У міськраді планують продати фірмі ексдепутата Ігоря Корончевського дві ділянки на вулиці Винниці за 2,07 мільйона гривень.

Про це йдеться у проєктах ухвал, що опубліковані на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради 30 травня 2024 року.

На сайті Львівської міськради оприлюднили проєкти ухвал про продаж ПП "Кароль" двох земельних ділянок на вул. Винниці, 60-Г та вул. Винниці, 60-Г (вул. Тунельній) у Шевченківському районі Львова.

Згідно з документом, земельну ділянку площею 0,0487 га на Винниці, 60-Г та земельну ділянку площею 0,0367 га на вул. Винниці, 60-Г (вул. Тунельній), що перебувають у комунальній власності, планують продати ПП "Кароль", яке, станом на сьогодні, орендує ці дві ділянки у міськради Львова.

Термін дії оренди закінчується у 2033 році. Ділянки належить до земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення. Наразі на них знаходиться автомийка.

Ділянку на вул. Винниці, 60-Г продають за 1 180 649 грн, а ділянку на вул. Винниці, 60-Г (вул. Тунельній) – за 889 729 грн. Як пояснили у міськраді, продаж цих земельних ділянок дозволить залучити додаткові кошти до бюджету розвитку Львівської громади для реалізації програм соціально-економічного та культурного розвитку та забезпечить ефективне використання земельного фонду.

"Затвердити ціну продажу земельної ділянки на вул. Винниці, 60-Г, що становить 1 180 649 грн 00 коп. на підставі експертної грошової оцінки. Продати ПП "Кароль" земельну ділянку площею 0,0487 га на вул. Винниці, 60-Г для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій за рахунок земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення).

Затвердити ціну продажу земельної ділянки на вул. Винниці, 60-Г (вул. Тунельній), що становить 889 729 грн 00 коп. на підставі експертної грошової оцінки. Продати ПП "Кароль" земельну ділянку площею 0,0367 га на вул. Винниці, 60-Г (вул. Тунельній) для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій за рахунок земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення" – йдеться в проєктах ухвал.

За даними аналітичної системи YouControl, ПП "Кароль" зареєстроване з 2005 року у Львові, займається діяльністю посередників у торгівлі товарами широкого асортименту, а також технічним обслуговуванням та ремонтом автотранспортних засобів. Фірма належить Ігорю Корончевському, депутату Львівської міської ради 7 скликання від партії Самопоміч.

Нагадаємо, раніше у Львові напрацювали також проєкт ухвали про будівництво закладів освіти на Пасічній, а також планували дозволити розділити ділянку на вул. Мазепи для будівництва торгово-офісних центрів та житлового будинку.

Крім цього у міськраді планують дозволити новоствореній фірмі будівництво нової багатоповерхівки на вул. Д. Січинського, 1 у Львові.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024