Козицький затвердив штат всіх РДА Львівщини

середа, 13 січня 2021 р. о 13:00

Очільник Львівщини затвердив граничну кількість працівників всіх семи районних державних адміністрацій області.

Про це йдеться в розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №12/0/5-21 від 11 січня 2021 року.

Максим Козицьким своїм розпорядженням затвердив граничну кількість працівників семи районних державних адміністрацій Львівської області, які функціонуватимуть з цього року відповідно до реформи децентралізації.

"Затвердити граничну чисельність працівників районних державних адміністрацій. Районним державним адміністраціям привести граничну чисельність працівників у відповідність із граничною чисельністю, встановленою цим розпорядженням" – йдеться у документі.

Загалом у всіх районних державних адміністраціях області працюватиме 833 чиновників:

- у Львівській РДА – 165 працівників;

- у Стрийській РДА – 137 працівників;

- у Яворівській РДА – 110 працівників;

- у Червоноградській РДА – 113 працівників;

- у Самбірській РДА – 113 працівників;

- у Дрогобицькій РДА – 82 працівників;

- у Золочівській РДА – 113 працівників.

Нагадаємо, на території Львівської області створили 73 об'єднані теритріальні громади разом із Львівською ОТГ і уряд затвердив план утворення нових районів на Львівщині. Це Львівський, Червоноградський, Стрийський, Самбірський, Дрогобицький, Золочівський та Яворівський.

Також ще 10 червня 2020 року уряд опублікував перспективний план розвитку Львівської області, затверджений за поданням Львівської ОДА ще 27 травня, який як вважають експерти, розробили з порушеннями і без консультацій з громадськістю.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024