Козицький зменшує кількість блокпостів на Галичині для святого супокою

четвер, 5 травня 2022 р. о 12:39

Максим Козицький змінив кількість блокпостів на території Львівської області.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОВА Максима Козицького №75/22 від 2 травня 2022 року.

Максим Козицький розпорядився внести зміни до свого наказу про кількість блокпострів на території області.

"З метою врегулювання роботи блокпостів на території Львівської області внести зміни у додаток до наказу начальника обласної військової адміністрації від 03.03.2022 № 5/22 "Про організацію тимчасово посилених контрольно-пропускних пунктів (блокпостів) на території Львівської області" виклавши переліки контрольно-пропускних пунктів (блокпостів) на території Львівської області у новій редакції" – йдеться у розпорядженні.

Як розповів Zaxid.net перший заступник голови Львівської ОВА Андрій Годик, на території області є 30 блокпостів, їх зменшать. Натомість на території Львівської ОТГ забрали 10 блокпостів і залишили 8.

Нагадаємо, раніше в Україні створили офіційний перелік блокпостів.

Станом на 10 березня на території Львівської області встановили 544 блокпостів, однак їхню кількість зменшили у понад 5 разів. У середині березні в Україні налічувалося 1,5 тисячі блокпостів.

Мітки: новини львова, розпорядження, Максим Козицький, блокпости Львівщини

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024