В. о. директора Львівського палацу мистецтв Левко Ванькович з 2019 року активно займався діяльністю у сфері культури, однак на громадських засадах.
Про це йдеться у відповідях Зимноводівської сільської ради та Львівської ОВА на запит Варіантів.
З лютого цього року виконувачем обов’язків директора Львівського палацу мистецтв, згідно з наказом управління майном спільної власності Львівської обласної ради, призначили Левка Ваньковича.
До цього призначення Ванькович працював начальником відділу соціально-економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Зимноводівської сільської ради.
Вподовж 2019-2024 років він активно займався діяльністю у сфері культури, однак в нього немає офіційного стажу роботи у цій сфері терміном не менше 3 роки.
Згідно з його автобіографією, Левко Ванькович має диплом спеціаліста за спеціальністю "менеджменту виробничій сфері" НУ "Львівська політехніка", а свою трудову діяльність розпочав у 1998 році в ТзОВ ЛТВП "Будматеріали" на посаді менеджера, де займався організацією продаж та переговорами з постачальниками.
У 1999-2000 роках він працював директором ТзОВ "Тартак", а впродовж 2003-2005 років Ванькович співпрацював з центром юридичної допомоги сільському населенню у Львівській області.
З 2005 по 2012 рік в.о. директора Львівського палацу мистецтв працював у ПАТ "Прокредитбанк", а у 2019 році його призначили начальником відділу соціально-економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Зимноводівської сільської ради.
Під час перебування на цій посаді Левко Ванькович займався також діяльністю у сфері культури. Зокрема, брав участь в організації фестивалю "Гомін Лемківщини", подавав заявки на грантові проєкти в галузі культури, займався волонтерською діяльністю в Гуманітарному штабі Львівської ОДА, виступав співорганізатором та здійснював активну діяльність в складі багатьох громадських організацій у сфері культури:
- допомагав ГО "Центр ініціатив сприяння соціальному та культурному розвитку в Україні" в організації та промоції мистецьких та культурних проєктів в Україні (фотографічний проєкт "Українська жінка... Історія стійкості", етнопроєкту "Інтерпретація писанкового розпису", етнографічного проєкту "Батьківська хата. HOMESTEAD та виставки живопису "Херсон це Україна";
- спільно з Львівським представництвом МОМ в Україні та громадськими організаціями організовував екскурсійні тури у найбільш відомі замки Львівщини за маршрутом "Золота підкова Львівщини";
- допомагав ГО "Центр сприяння і розвитку програм та проєктів ЮНЕСКО у Львівській області" у написанні проєктною заявки для отримання гранту від Українського культурного фонду та у реалізації проєкту інституційної підтримки "Не бійся, я з тобою", "Відновлення герба міста Самбора до історичного вигляду", "Львів сакральний";
- допомагав ГО "Мистецьке-культурне об'єднання "Арт спектр" у промоції нумізматичного мистецького проєкту "Іван Франко ... Мова нумізматики" та Всеукраїнської виставки політичного плаката "Ідентифікація коду".
- брав участь у компонуванні різноманітних виставок, організовував роботу колективів народної творчості, проведенні великих масових культурних заходів, а також займався іншою діяльністю у сфері культури та соціального розвитку.
Нагадаємо, попередній генеральний директор Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк звільнився з посади через завершення контракту. На початку травня цього року Львівська облрада оголосила конкурс на цю посаду та встановила такі кваліфікаційні вимоги:
- повна вища освіта (магістр, спеціаліст);
- стаж роботи у сфері культури не менше 3 років;
- володіння державною мовою;
- здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і
професійним рівнем виконувати посадові обов’язки директора закладу
культури.