Львів поверне в комунальну власність будівлі на Озаркевича, 4

пʼятниця, 9 травня 2014 р. о 15:38
Львів поверне в комунальну власність будівлі на Озаркевича, 4
gazeta-horodok.com.ua

Замовником проведення оцінки нерухомого майна на вул. Озаркевича, 4, що підлягають відчуженню для суспільних потреб, виступить управління охорони історичного середовища.

Таке рішення ухвалив виконавчий комітет Львівської міської ради, передає прес-служба ЛМР.

Управління охорони історичного середовища після проведення оцінки об’єктів нерухомого майна подасть на розгляд міської ради проект ухвали про відчуження у власника об’єктів нерухомого майна на вул. Озаркевича, 4 для суспільних потреб.

"Рішення прийнято для врегулювання конфліктної ситуації, яка відбулася з приводу початку знесення будівлі їхнім власником на вул. Озаркевича 4. Було прийнято рішення забрати цю будівлю в комунальну власність. Сьогодні ми розпочали процедуру, попередньо узгодивши всі нюанси з теперішнім власником. Управління охорони історичного середовища ми визначили замовником цих робіт. Будемо проводити оцінку будівель, які перейдуть в комунальну власність.

Щоб не витрачати зайві кошти з міського бюджету, в четвер на сесії Львівської міської ради ми будемо пропонувати надати заміну двох земельних ділянок як вільних ділянок для здійснення будівництва.

Будівлі на вул. Озаркевича перейдуть до комунальної власності і договір оренди земельної ділянки буде підлягати розірванню. Також наголошую на тому, що зараз відбувається судовий процес за позовом ТзОВ «Розвиток нерухомості», з приводу необхідності останніх відновлення будівель, приведення їх до попереднього стану. Також є судовий процес, в якому місто участі не бере, але ми знаємо про нього,— щодо присвоєння чи не присвоєння статусу пам’ятки цим будівлям. Але я думаю, що, власне, цих два судових процеси не перешкодять місту розпочати та закінчити цю процедуру, тому наступний четвер, сподіваємось, буде успішним.

Йдеться про весь комплекс будівель – котельні, гаража, стерилізаційної, складу та інших. Тобто, пропонується взяти у власність весь комплекс", –начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, 10 січня, о 7.00 на вулицю Озаркевича, 4, заїхала техніка і забудовник почав розбирати пам'ятку архітектури.

Перед цим,

«Розвиток нерухомості», до якої причетний Володимир Зубик, звернулась з листом до благодійної організації «Шпиталь ім. Митрополита Андрея Шептицького», з проханням про звільнення приміщення на вулиці Озаркевича, 4-а.

Ухвалу, яка узаконила надання земельної ділянки під забудову на вулиці Озаркевича 4-а Володимиру Зубику, у червні підписав міський голова Львова Андрій Садовий.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024