Львівська поліція вдруге намагається добудувати своє гніздечко на Стрийській

пʼятниця, 3 березня 2023 р. о 11:48

Нацполіція Львівщини вдруге замовила за 73 мільйони гривень зведення центру швидкого реагування поліції у львівської будфірми "Інтербуд".

Головне управління Національної поліції у Львівській області вдруге провело закупівлю у системі ProZorro на будівництво адміністративного центру швидкого реагування поліції на вул. Стрийській, 105 у м. Львові, яке переможець тендеру має здійснити до 16 червня 2023 року.

Аукціон стартував 11 лютого, участь у ньому взяли ТОВ "Фірма "Інтербуд" та ТОВ "Роксіс груп". Переможцем обрали ТОВ "Фірма "Інтербуд", що запропонувала звести адміністративний центр за 73 140 817,57 грн. Початкова закупівля становила 78 212 140 грн.

Зазначимо, у 2020 році переможцем тендеру з будівництва центру теж стала "Фірма "Інтербуд" із ціною в 83,52 млн грн, точніше його добудови, бо будівництво стартувало ще у 2013 році, але його зупинили.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Фірма "Інтербуд" зареєстрована з 2008 року у Львові, займається гуртовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Розмір статутного капіталу підприємства становить 215 000 грн.

Власниками фірми є мешканець села Зимна Вода Пустомитівського району Андрій Демус та мешканець смт Брюховичі Олексій Гайда (власники львівської фінансової компанії "Інтерсвіт", ТОВ "Нерухомість і оренда"). Ще по 5% прав власності на компанію мають львів'яни Володимир Кордупель та Богдан Парнета.

Олексій Гайда, крім цього, володіє будфірмами "Міська околиця" та ТзОВ "АВС Інжиніринґ Львів".

Як пояснив Гайда виданню "Наші гроші. Львів", того року не вдалося завершити роботи через повномасштабне вторгнення росії. Спочатку не було можливості закупити деяке потрібне обладнання, потім відбулося подорожчання, а поліція також захотіла внести зміни щодо облаштування бомбосховища, забезпечення безперебійного живлення, бойового мультимедійного тиру та інше. Відтак, довелось розірвати угоду, зробити новий проєкт та провести конкурс на завершення будівництва.

Також, за даними видання, більшість із засновників ТОВ "Фірма "Інтербуд" були у виборчих списках партії Варта.

Нагадаємо, ще у 2013 році Нацполіція Львівщини мала збудувати адміністративний центр швидкого реагування поліції на вул. Стрийській. А у 2018 році проєкт "Створення системи швидкого реагування на інформацію про злочини та події Львова" став переможцем програми Східного партнерства, загальний бюджет якого становить бюджет 6 млн євро і який на 90% фінансується Європейським Союзом. 10% від усієї суми, тобто 600 тисяч євро, на реалізацію проєкту має забезпечити українська сторона.

Цей проєкт передбачає завершення будівництва адмібудівлі львівської поліції на вул. Стрийській, у якій буде розташований центр оперативного реагування на злочини, а також ремонт відділів поліції та закупівлю техніки.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024