Львівські депутати погодили реорганізацію Третього медичного об'єднання

пʼятниця, 26 травня 2023 р. о 10:44

Депутати дозволили ліквідувати ТМО №3, приєднавши його структурні підрозділи до перших двох ТМО Львова.

Вчора, 25 травня, на сесії Львівської міськради депутати прийняли рішення про реорганізацію КНП "Львівське клінічне територіальне медичне об’єднання акушерства та гінекології" (ТМО №3).

Зокрема, до КНП "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" (ТМО №1) приєднають пологовий будинок №1 на вул. Мечникова та підрозділи 3-ї міської клінічної лікарні (вул. Величковського, 30А, вул. Шевченка, 350, 358Б та 366 (мікрорайон Рясне), с. Рясне-Руське (вул. Незалежності, 1).

Натомість до КНП "Львівське територіальне медичне об’єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги" (ТМО №2) приєднають підрозділи 3-ї міської клінічної лікарні на вул. Раппопорта, 6 та 8, вул. Русових, 4, вул. Озаркевича, 2.

Загалом майно ТМО №3 передадуть ТМО №1, а працівників переведуть працювати у перше ТМО та друге ТМО.

Як пояснила гендиректорка ТМО №3 Леся Кобецька, медоб'єднання знаходиться у кризовому фінансовому стані через зменшення кількості пацієнтів, які звертаються за допомогою. Водночас через велику кількість працівників виникла заборгованість щодо виплати заробітної плати.

"Через повномасштабне вторгнення дуже багато жінок виїхали за кордон, і багато не наважуються народжувати. Тому, порівняно з минулим роком, у нас різко зменшилася кількість пологів – на тисячу. Відповідно, зменшилося надання медичної допомоги. Тому ми, як однопрофільний заклад, не можемо бути фінансово спроможними. Окрім того, у нас є надлишок персоналу через те, що коли надавалася медична допомога пацієнтам з ковідом, яку забезпечував пологовий будинок, був набраний додатково штат, який потім не був повернутий у норму" – пояснила Леся Кобецька.

Нагадаємо, у червні 2021 року депутати міськради прийняли концепцію розвитку галузі охорони здоров’я на території Львівської МТГ, що передбачає злиття львівських лікарень у три територіальні медичні об’єднання.

Перше ТМО у Львові – "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" – зареєстрували наприкінці 2021 року, воно має три відокремлені підрозділи: лікарня святого Пантелеймона, лікарня святого Луки та лікарня святого Миколая.

До другого ТМО – "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги" – входять: 5-а лікарня, лікарня Князя Лева, 4-а лікарня, лікарня "Госпіс".

До третього ТМО – "Львівське клінічне медичне об’єднання акушерства та гінекології" – входять: пологовий клінічний будинок №1, 3-я міська клінічна лікарня.

Мітки: новини львова, медична реформа, сесія Львівської міської ради 8 скликання, Леся Кобецька, Перше територіальне медичне об'єднання Львова, ТМО №1

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024