Мацелюх і Ільницький очолять Новояворівськ і Моршин

понеділок, 9 листопада 2020 р. о 16:24
Мацелюх і Ільницький очолять Новояворівськ і Моршин
вибори 2020

ЦВК затвердила результати виборів на посаду голів Новояворівської та Моршинської ОТГ.

Центральна виборча комісія оприлюднила офіційні результати виборів на посаду міського голови у Новояворівську Яворівського району та Моршині Стрийського району.

Зокрема, перемогу на виборах голови Новояворівської ОТГ здобув заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх, який балотувався від Української Галицької Партії. За нього проголосували 22,29% виборців, що становить 3199 голосів.

Володимир Мацелюх є заступником голови Яворівської районної ради з 2015 року.

Загалом на посаду міського голови голови Новояворівська претендували 13 осіб.

Мером Моршина вчетверте стане самовисуванець, чинний міський голова Руслан Ільницький. За нього проголосували 49,34% виборців, що становить 2622 голосів.

Ільницький очолює Моршин з 2006 року: у 2006 році його вперше обрали міським головою Моршина, а у 2010 році – вдруге, а у 2015 році – втретє. До обрання мером працював на посаді заступника міського голови – начальника управління соціально-гуманітарної політики Моршинської міської ради.

Загалом на посаду міського голови голови Моршина претендували 6 осіб.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні стартували місцеві вибори. У Львові на виборах явка склала 38,6%, проголосували 220 415 виборців.

Додамо, у червні, згідно із реформою адміністративно-територіального устрою України, Львівщину поділили на сім районів: Львівський, Червоноградський, Стрийський, Самбірський, Дрогобицький, Золочівський та Яворівський.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024