МОЗ планує посилити контроль за дотриманням маскового режиму

пʼятниця, 20 серпня 2021 р. о 15:29

Через ріст кількості зхворих на коронавірус в Україні посилять контроль за дотриманням маскового режиму.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України на своїй сторінці у Фейсбуці.

За результатами аналізу епідситуації щодо поширення коронавірусу та темпів вакцинації, у всіх регіонах України планують посилити контроль за дотримання протиепідемічних заходів.

"За результатами аналізу епідемічної ситуації, стану тестування на COVID-19 і темпів проведення вакцинальної кампанії, а також для стримання розповсюдження коронавірусної хвороби в усіх регіонах посилять контроль за дотриманням протиепідемічних заходів" – наголошують у МОЗ.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, є тенденція до зростання захворюваності, тому у регіони і до поліції відправили відповідний лист щодо посилення контролю за дотримання протиепідемічних заходів.

У МОЗ нагадали, що йдеться про дотримання фізичної дистанції, масковий режим, режиму самоізоляції та вимог щодо кількості пасажирів в громадському транспорті.

Нагадаємо, карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня 2020 року, продовжили до 1 жовтня 2021 року. А з 24 лютого запровадили адаптивний карантин: країну знову поділили на "червону", "помаранчеву", "жовту" та "зелену" зони, в залежності від епідемічної ситуації.

З 9 червня Львівщина перебуває у "зеленій" зоні.

Мітки: карантин, новини львова, Міністерство охорони здоров'я, коронавірус, COVID-19

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024