На Львівщині двічі оголошували повітряну тривогу

пʼятниця, 22 квітня 2022 р. о 11:04
На Львівщині двічі оголошували повітряну тривогу
повітряна тривога

За добу в області двічі сповіщали про повітряну тривогу через загрозу ракетних ударів.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький на своїй сторінці у Фейсбуці.

За добу у Львівській області два рази сповіщали про повітряну тривогу – з 9 ранку 21 квітня до 9 ранку 22 квітня – вона попереджала про загрозу ракетних ударів.

Тривоги лунали з 17:00 до 18:00 год та з 20:00 год до 21:00 год 21 квітня.

"Було 2 оповіщення про повітряну тривогу. Сирени попереджали про загрози повітряно-ракетних ударів. Дякую нашим воїнам протиповітряної оборони, що небезпека минула" – написав Козицький.

Зазначимо, 18 квітня російські окупанти завдали ракетних ударів по Львову, які влучили поруч зі залізничними об'єктами. Внаслідок цього загинуло 7 осіб, а ще 11 постраждало.

Також ракети, які атакували Львів, були націлені на Івано-Франківськ та в останній момент змінили напрямок.

Нагадаємо, на початку березня в Україні запустили мобільний додаток, який повідомлятиме про повітряну загрозу, а про тривогу у Львові в соцмережах сповіщає виключно телеграм-канал "Оповіщення ЦЗ".

Додамо, станом на ранок 31 березня, починаючи з 24 лютого, сигнали оповіщення в області повідомили про 55 повітряних тривог.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024