На Львівщині офіційно зареєстрували майже 250 тисяч переселенців

середа, 31 серпня 2022 р. о 15:40

Майже 250 тисяч переселенців, які проживають на території області,  зареєструвалися в Єдиній інформаційній базі даних.

Про це повідомляє департамент економічної політики Львівської ОВА на своїй сторінці у Фейсбуці.

Станом на 26 серпня, на території Львівської області офіційно зареєстрували майже 250 тисяч внутрішніх переселенців, з них близько 3 тисяч – діти шкільного віку.

За даними департаменту економічної політики Львівської ОВА, цьогоріч до шкіл на Львівщині підуть близько 282 тисяч учнів, тому наявний відсоток учнів-переселенців в області практично не впливає на освітній процес.

"Зараз ми працюємо у трьох напрямах забезпечення переселенців житлом: переобладнання наявних гуртожитків, будівництво нових об’єктів, наприклад, модульних будиночків та викуп готового житла. За належної фінансової підтримки, в тому числі й від міжнародних партнерів, область зможе забезпечити житлом від 20 до 50 тисяч переселенців. Проте, попереду холодний осінній період, а тому є велика ймовірність повторної хвилі евакуацій на Львівщину" – наголосили в департаменті.

Нагадаємо, на підтримку переселенців у Львівській області передбачили 78 мільйонів гривень. ГО та установам Львівщини виплачують 30 гривень за розміщення переселенців впродовж одного дня.

Станом на кінець червня, як повідомляли новини Варіанти, з початку повномасштабного вторгнення РФ понад 12 мільйонів українців стали вимушеними переселенцями.

Мітки: новини львова, переселенці

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024