На Львівщині сьогодні світло не вимикатимуть

понеділок, 13 лютого 2023 р. о 09:32

Сьогодні в області не діятимуть графіки вимкнень електроенергії.

Про це повідомляє "Львівобленерго" на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 13 лютого, на території Львівської області енергетики не застосовуватимуть графік погодинних вимкнень електроенергії.

"У понеділок на Львівщині не очікується вимкнень електроенергії, зважаючи на інформацію про споживання потужності від НЕК "Укренерго" – йдеться в повідомленні.

У "Львівобленерго" наголосили, що повідомлять, якщо ситуація поміняється.

Нагадаємо, з 2 грудня 2022 року на території Львівської області впровадили графік подачі електроенергії, який передбачає подачу світла лише 8 годин на добу.

Також з 20 січня у телеграм-каналах поширилася неправдива інформація про оновлення графіків відключення електроенергії на Львівщині та нові правила відключень, які триватимуть по 6 годин на добу. У "Львівобленерго" перелічили ці групи.

Додамо, 20 лютого на території Львівської області енергетики також не застосовуватимуть графіки вимкнення світла, натомість проведуть заміри обсягів споживання електроенергії.

Мітки: електропостачання, інфраструктура, знеструмлення, новини львова

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024