На Львівщині відмінять усі масові заходи через коронавірус

середа, 26 лютого 2020 р. о 12:00
На Львівщині відмінять усі масові заходи через коронавірус
Андрій Васько

У області рекомендували відмінити усі масові заходи для профілактики захворювання коронавірусом.

Про це повідомив сьогодні під час брифінгу т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Андрій Васько.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Львівській ОДА прийняла рішення рекоментувати припинити будь-які масові заходи заплановані на найближчий час на території області.

Також, станом на сьогодні, на території Львівщини і в Україні не зафіксували випадків зараження короновірусом.

"Сьогодні ми отримали наказ від міністерства забезпечити присутність карет швидкої допомоги на пунктах пропуску в Шегинях, Рава-Руській, Краківці. Машини вже поїхали із відповідними засобами захисту. У аеропорті також є автомобіль екстренної медичної допомоги, який, за потреби, буде забирати пацієнтів у інфекційну лікарню. Лікарня готова до прийняття пацієнтів, а санаторій "Немирів" буде вивільнятися від сьогоднішнього дня" – пояснив Андрій Васько.

Також він розповів про алгоритм повідінки людини, яка повернулася з Китаю або з іншої країни, де зафіксовані випадки коронавірусу.

"Якщо відсутня температура, відсутній кашель, то особа перебуває 14 днів вдома і обмежує свої контакти, наскільки це можливо. Якщо є симптоми, треба повідомити свого сімейного лікаря щоб забезпечити госпіталізацію пацієнта або в інфекційну лікарню для проведення обстеження і взяти всі аналізи. Якщо після карантину у особи не виникнуть симптоми захворювання, то вона може повертатися до звичайного життя" – наголосив Андрій Васько.

За його словами, лікарні Львівщини повністю забезпечені засобами індивідуального захисту, зокрема в області є більше 2 тисяч костюмів біологічного захисту.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що хворих з підозрою на коронавірус утримуватимуть в санаторії "Немирів", а у Львівській інфекційній лікарні готові прийняти 300 хворих з підозрою на коронавірус. Крім цього, вчора у Львівській ОДА вирішили скерувати до 25 млн грн на профілактику та реагування можливих випадків зараження коронавірусом.

Натомість у Львові для боротьби із коронавірусом у публічних місцях встановлять антисептики для рук.

Додамо, через спалах коронавірусу в Італії, у аеропорті Львова та пунктах пропуску пасажири проходитимуть обов'язкову температурну перевірку.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024