На Львівщині за добу прийняли майже 100 переселенців

середа, 21 грудня 2022 р. о 10:23
На Львівщині за добу прийняли майже 100 переселенців
Львів

Вчора евакуаційними поїздами до області прибули 97 переселенців.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький на своїй сторінці у Фейсбуці.

За останню добу до Львівської області двома евакуаційними поїздами прибули 97 вимушених переселенців.

"Двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 97 людей. До Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 507 осіб" – написав Козицький.

За його словами, пункти пропуску на виїзд у Львівській області перетнули 18 тисяч 615 людей. Натомість повернулися – 18 тисяч 222 особи, з них українців – 17 тисяч 95.

Також за добу в області поліція опрацювала 1325 звернень про підозрілих людей чи об‘єкти.

Зазначимо, станом на 5 грудня на території Львівської області офіційно зареєстрували 257 тисяч внутрішньо переміщених українців, проте, як заявив Козицький, реальна кількість переселенців, які проживають на території області більша приблизно удвічі через те, що багато людей поселилися у приватному секторі і не реєструвалися як ВПО.

Нагадаємо, на підтримку переселенців у Львівській області передбачили 78 мільйонів гривень. ГО та установам Львівщини виплачують 30 гривень за розміщення переселенців впродовж одного дня.

Станом на кінець червня, з початку повномасштабного вторгнення РФ понад 12 мільйонів українців стали вимушеними переселенцями.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024