На Львівщині за добу прийняли майже 70 переселенців

понеділок, 12 грудня 2022 р. о 11:35
На Львівщині за добу прийняли майже 70 переселенців
Львів

Вчора евакуаційними поїздами до області прибули 67 переселенців.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький на своїй сторінці у Фейсбуці.

За останню добу до Львівської області двома евакуаційними поїздами прибули 67 вимушених переселенців.

"Двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 67 людей. Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 512 осіб" – написав Козицький.

За його словами, пункти пропуску на виїзд у Львівській області перетнули 16 тисяч 11 людей. Натомість повернулися – 19 тисяч 17, з них українців – 18 тисяч 245.

Також за добу в області поліція опрацювала 1343 звернення про підозрілих людей чи об‘єкти.

Зазначимо, станом на 5 грудня на території Львівської області офіційно зареєстрували 257 тисяч внутрішньо переміщених українців, проте, як заявив Козицький, реальна кількість переселенців, які проживають на території області більша приблизно удвічі через те, що багато людей поселилися у приватному секторі і не реєструвалися як ВПО.

Нагадаємо, на підтримку переселенців у Львівській області передбачили 78 мільйонів гривень. ГО та установам Львівщини виплачують 30 гривень за розміщення переселенців впродовж одного дня.

Станом на кінець червня, з початку повномасштабного вторгнення РФ понад 12 мільйонів українців стали вимушеними переселенцями.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024