На Львівщині за добу прийняли понад 220 переселенців

понеділок, 2 травня 2022 р. о 12:31

Всього в області прийняли та розселили 337 тисяч осіб.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький на своїй сторінці у Фейсбуці.

За останню добу до Львівської області прибули 223 вимушених переселенців, а всього на території Львівщини налічується 337 тисяч осіб.

"Щодо переміщених осіб, то нам вдалось прийняти і розселили ще 223 людини, а від початку повномасштабного російського вторгнення, за офіційними даними, Львівщина стала прихистком для 337 тисяч вимушених переселенців" – написав Козицький.

За його словами, як внутрішньо переміщені особи у Єдиній інформаційній базі даних зареєструвались 221 тисяча людей, які вимушено прибули на Львівщину, з них 71 тисяча – діти.

Також за добу в області поліція опрацювала 1 515 звернень про підозрілих людей чи об‘єкти.

Нагадаємо, на підтримку переселенців у Львівській області передбачили 78 мільйонів гривень. ГО та установам Львівщини виплачуватимуть 30 гривень за розміщення переселенців впродовж одного дня.

Також 9 березня міський голова Львова Андрій Садовий порахував, що за два тижні війни Львів прийняв майже 200 тисяч переселенців.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024