На території Старосамбірського Галсільлісу виявили незаконні вирубки лісу

середа, 28 жовтня 2020 р. о 17:30

Поблизу села Волошиново в урочищі "Гнила" екологи виявили незаконну вирубку 84 дерев.

Про це повідомляє прес-служба Держекоінспекції у Львівській області.

Екоінспектори провели позапланову перевірку на території Старосамбірського ДЛГП ЛГП "Галсільліс" та виявили незаконну вирубку 84 дерев в урочищі "Гнила", що поблизу села Волошиново Старосамбірського району.

"Державними інспекторами виявлено та зафіксовано факт незаконної рубки 84 дерев різних порід у вищезазначених кварталах Стрільбицького лісництва. Розмір шкоди, заподіяної лісу становить 1 418 340 грн" – йдеться у повідомленні.

Матеріали перевірки для встановлення винних осіб Держекоінспекція скерувала в прокуратуру Львівської області.

Нагадаємо, у липні цього року поблизу села Верхній Лужок, що на території Старосамбірського ДЛГП ЛГП "Галсільліс", екологи також виявили вирубку дерев на 15 тис грн.

Зазначимо, минулоріч на території Львівської області загинуло 441 га лісів. Основними причинами загибелі лісових насаджень назвали вплив несприятливих погодних умов та пошкодження шкідливими комахами й хворобами, однак немає жодної згадки про незаконні вирубки.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024