Парубій підписав закон про українську мову

вівторок, 14 травня 2019 р. о 13:50

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про українську мову.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Сьогодні голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав законопроект про забезпечення функціонування української мови як державної. Тепер закон має підписати президент Петро Порошенко.

"Сьогодні і зараз я підпишу закон. Найближчі дні його підпише президент України… Невідкладно передаю через Апарат на підпис президентові України", – зазначив Андрій Парубій.

Нагадаємо, 25 квітня Верховна Рада ухвалила закон про українську мову. "За" проголосували 278 народних депутатів. Щодо депутатів з Львівщини, то не голосували за цей закон 4 нардепів.

Перед цим Андрій Парубій заявив, що поставить питання про свою відставку на голосування після ухвалення закону про українську мову.

Згідно із законопроектом, визначається порядок функціонування і застосування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя в Україні. Дія закону не поширюватиметься на сферу приватного спілкування між особами та на здійснення релігійних обрядів.

Раніше повідомлялося, що кінцевий проголосований варіант закону буде оприлюднено на сайті Верховної Ради після того, як документ підпише спікер парламенту.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024