Предстоятелем єдиної Православної церкви України став митрополит Епіфаній

понеділок, 17 грудня 2018 р. о 12:02
Предстоятелем єдиної Православної церкви України став митрополит Епіфаній
narodna-pravda.ua
митрополит Епіфаній

15 грудня у Києві піфанія обрали як митрополита Київського і всієї України.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

У суботу, 15 грудня Об'єднавчий собор обрав митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія (Думенка) на пост предстоятеля єдиної Православної церкви України.

Петро Порошенко представив його як митрополита Київського і всієї України.

Також після обрання нового глави УПЦ глава УПЦ МП Онуфрій офіційно втратив титул митрополита Київського.

Як заявив президент України Петро Порошенко, вселенський Патріарх Варфоломій повідомив, що Томос про автокефалію новоствореної Православної церкви України буде вручено 6 січня 2019 року.

Нагадаємо, 16 жовтня президент України Петро Порошенко ініціював передачу Андріївської церкви під керівництво Вселенського патріархату. Відтак, Андріївська церква національного заповідника "Софія Київська", яка є пам'ятником архітектури національного значення, що перебуває у державній власності, передається у безоплатне постійне користування Вселенського Патріархату для звершення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній і процесій.

Додамо, що 12 жовтня Священний Синод ухвалив рішення про надання Томосу про автокефалію Української Помісної Православної Церкви.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024