Садовому муніципалу світить 12 років за охоронне хабарництво

понеділок, 11 січня 2021 р. о 15:27

Справу щодо хабарництва керівника Муніципальної варти та трьох його підлеглих передали до суду.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної прокуратури.

Правоохоронці завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо чотирьох посадовців КП "Муніципальна варта" і ще трьох керівників двох комерційних структур Львова, яких звинувачують у розкраданні 350 тисяч гривень бюджету міста та отримання 150 тисяч гривень хабара.

Зазначимо, 5 червня керівника КП "Муніципальна варта" Павла Пеца та трьох його підлеглих спіймали на хабарі за надання охоронних послуг.

Як встановили під час слідства, з березня до червня 2020 року комунальне підприємство надавало охоронні послуги без належного оформлення договірних відносин та проводили розрахунки виключно у готівковій формі.

"Як наслідок, для надання охоронних послуг на необлікованих об'єктах, представники "Муніципальної варти" зменшували кількість охоронців на об'єктах міської ради та інфраструктурних об'єктах Львова" – наголосили у прокуратурі.

Максимальне покарання, яке загрожує обвинуваченим, – до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Додамо, з 14 листопада 2019 року Павло Пец став директором ЛКП "Муніципальна варта". До нього це підприємство очолював Богдан Мільяр. А у квітні 2020 року депутати затвердили перелік об'єктів, які перебуватимуть під наглядом "Муніципальної варти".

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024