Садовий програв суд щодо приміщення на Устияновича

пʼятниця, 19 лютого 2021 р. о 14:41
Садовий програв суд щодо приміщення на Устияновича
google.com.ua
вул. Устияновича ,14

Господарський суд Києва відмовив Львівській міськраді у наданні права власності на приміщення колишньої лікарні на вул. Устияновича, 14.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Вчора, 18 лютого, Господарський суд Києва відмовив Львівській міській раді у задоволенні позову до Львівської обласної ради про скасування державної реєстрації права власності та витребування майна на вул. Устияновича, 14.

Зокрема, йдеться про колишнє приміщення фтизіопульмонологічного відділення, площею 432,3 кв.м, яке у 2017 році Львівська обласна рада продала на аукціоні ПП "Біола".

"У квітні 2020 року обласна прокуратура спільно з Львівською міською радою звернулися до суду, щоб скасувати право власності обласної ради на це майно та витребувати його у власність Львова. Однак після численних судових засідань Господарський суд Києва відмовив прокуратурі та міській раді у задоволенні позову, тим самим підтвердивши законність права власності Львівської обласної ради на приміщення по вул. Устияновича, 14 у Львові", – наголосив начальник юридичного відділу облради Андрій Мельник.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року Львівська міськрада подала позов до суду Києва щодо визнання незаконним та скасування рішення Львівської обласної ради від 2009 року про оформлення права спільної власності Львівської обласної ради на 10 комунальних приміщень у Львові.

А у січні 2020 року Львівська міськрада виграла у суді справу щодо 7 приміщень медичних закладів, які Львівська облрада має повернути у власність міста.

Додамо, у жовтні 2018 року звільнився з посади начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра, який очолював це управління з 2006 року і діяльність якого на посаді постійно супроводжували корупційні скандали.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024