У Львові перевірять всі МАФи

четвер, 30 січня 2020 р. о 10:04

У місті проведуть інвентаризацію МАФів у всіх районів та демонтують ті, яких немає у схемі розміщення тимчасових споруд.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, вчора під час апаратної наради усім районним адміністраціям дали доручення обстежити МАФи на території Львова.

За його словами, місто ліквідовуватиме усі тимчасові споруди, які не мають дозвіл на функціонування та не включені до комплексної схеми розміщення.

"У нас у місті діє ухвала про тимчасові споруди. Там визначений вичерпний перелік тимчасових споруд, які будуть продовжувати функціонувати та здійснювати свою діяльність. Зі всіма іншими ми маємо попрощатись. Прохання до голів адміністрацій, на доручення міського голови, провести інвентаризацію по кожному району і чітко визначити ті тимчасові споруди, які зараз є поза правовим полем", – наголосив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Нагадаємо, у грудні 2019 року на проспекті Чорновола зі скандалом знесли незаконний МАФ, також нещодавно на площі Двірцевій зносили незаконний МАФ у якого термін оренди закінчився в 2012 році, а на вул. Княгині Ольги, 69-71 власник МАФу пошкодив дерево.

Додамо, 26 грудня львівські депутати затвердили схему розміщення тимчасових споруд у місті, до якої увійшли 1358 тимчасових споруд.

Мітки: МАФ, новини львова, демонтаж, Любомир Зубач, КП "Адміністративно-технічне управління"

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024