У Львові вдруге скасували тендер на будівництво майданчика гвинтокрилів

четвер, 3 серпня 2023 р. о 15:38
У Львові вдруге скасували тендер на будівництво майданчика гвинтокрилів
гвинтокрил

ТМО №1 скасувало тендер із будівництва майданчика гвинтокрилів для лікарні на вул. Миколайчука, 9 через невірно визначену очікувану вартість робіт.

КНП "Львівське територіальне медичне об’єднання "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" скасувало тендер у системі ProZorro на будівництво злітно-посадкового майданчика гвинтокрилів у КНП "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова" на вул. І. Миколайчука, 9.

Аукціон скасували через неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель, зокрема, через невірно визначену очікувана вартість із закупівлі робіт, яка становила 25 836 740,40 грн.

Нагадаємо, ще у листопаді 2020 року виконком Львівської міськради затвердив містобудівну документацію для будівництва майданчика гвинтокрилів на території лікарні швидкої допомоги Львова. А у липні того ж року служба авіації надала дозвіл на його облаштування.

У 2021 році у тендері перемогла київська фірма ТзОВ "Інтеграл Сістемс" з пропозицією у 19 млн грн, однак торги скасували через відсутність фінансування.

Як йшлося у закупівлі, майданчик для термінової госпіталізації хворих у важких станах біля лікарні швидкої допомоги мали збудувати в межах проєкту Міністерства охорони здоров’я до 31 грудня 2023 року.

Проєкт мав фінансуватися з держбюджету та з коштів від діяльності ТМО №1, яке передбачило на будівництво майданчика гвинтокрилів цьогоріч 3 607 408 грн.

Додамо, ТМО №1 офіційно зареєстрували у листопаді 2021 року. Його створили шляхом злиття та реорганізації трьох медичних закладів: КНП "Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова", КНП "8-ма міська клінічна лікарня м. Львова" та КНП "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова".

ТМО №1 стало правонаступником цих лікарень. Наразі вони функціонують у його складі як відокремлені підрозділи: лікарня святого Миколая, лікарня святого Луки та лікарня святого Пантелеймона.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024