У Львові визначилися із місцем прокату дитячих машинок

четвер, 22 жовтня 2020 р. о 14:10

Відтепер прокат дитячих машинок здійснюватимуть на площі перед Львівським державним цирком.

Сьогодні, 22 жовтня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення про визначення місця надання послуг з прокату дитячих механізованих автомобілів, мотоциклів, мопедів, електровеломобілів, сігвеїв, гіроскутерів, ховербордів.

Прокат дитячих автомобілів облаштують на площі перед Львівським державним цирком, що на вул. Городоцькій, 83.

Як заявила директорка юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, кататись на цих машинках у Львові можна буде тільки навпроти цирку, а контролювати це рішення будуть ЛКП "Муніципальна варта" та Галицька районна державна адміністрація.

Зазначимо, міськрада заборонила встановлення будь-яких видів атракціонної техніки, в тому числі й дитячих машинок, на площі перед Оперним театром ще наприкінці 2015 року. Згодом всі отракціони перед Оперою демонтували.

Втім вже навесні 2016 року підприємці з дитячими машинками, незважаючи на заборону міської ради, знову виїхали на проспект Свободи. Після цього у центрі міста розпочались рейди, аби виявити недобросовісних підприємців.

А у вересні 2019 року власник машинок біля Оперного театру побив працівника "Муніципальної Варти", який виконував демонтаж атракціонів.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024