У Великомостівській ОТГ триває будівництво підприємства з переробки відходів

середа, 26 жовтня 2022 р. о 15:01

ТОВ "Екоіндастріс" планує збудувати комплекс із термічної переробки відходів у селі Боянець.

Про це йдеться у результатах моніторингових досліджень стану довкілля у Львівській області за IIІ квартал 2022 року, опублікованому на сайті департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА.

Як йдеться у документі, ТОВ "Екоіндастріс" отримано дозвільні документи на будівництво підприємства з переробки відходів з впровадженням найновітніших технологій, що існують на даний момент у Європі, на території Великомостівської ОТГ у селі Боянець Червоноградського району.

Комплекс з термічної переробки відходів матиме потужність
232 тис. т/рік. Його збудують на орендованих земельних ділянках площею
25,6 га.

"Крім побутових відходів на підприємстві передбачається також будівництво цеху з інсінерації відходів тваринного походження, медичних відходів, а також переробка полімерів для виробництва бруківки" − йдеться у огляді.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Екоіндастріс" зареєстроване у 2019 році у селі Боянець, основний вид діяльності − оброблення та видалення безпечних відходів. Керівником та засновником є Михайло Блонський.

Нагадаємо, у вересні 2021 року Держінспекція архітектури та містобудування видала дозвіл на будівництво сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій у Львові. Раніше повідомлялося, що будівництво сміттєпереробного заводу мають повністю завершити у серпні 2023 року.

Мітки: сміття, переробка відходів, переробка твердих відходів, Великі мости, сміттєпереробний завод, новини львова, департамент екології львівської ода

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024