Укренерго встановив Львівщині ліміт споживання електроенергії на 6 лютого

понеділок, 6 лютого 2023 р. о 09:38

Сьогодні в області продовжують діяти графіки вимкнень електроенергії.  

Про це повідомляє "Львівобленерго" на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 6 лютого, на території Львівської області енергетики застосовують графік погодинних вимкнень електроенергії.

"У Львові та області продовжує діяти графік погодинних відключень, чинний з 1 грудня 2022 року, відповідно до розпоряджень НЕК "Укренерго". Нагадування про дію графіку відтепер щодня публікуватиметься на сторінці Гаряча лінія "Львівобленерго" та на сайті компанії" – йдеться в повідомленні.

У "Львівобленерго" наголосили, що ліміт для кожної області визначає НЕК "Укренерго" у випадку, коли споживання є більшим, ніж можливості виробляти та доставляти електроенергію, та зважаючи на загальну ситуацію в енергосистемі України.

Енергетики закликають всіх споживачів раціонально користуватись електроенергією, щоб зменшити час та обсяг відключень.

Нагадаємо, з 2 грудня 2022 року на території Львівської області впровадили графік подачі електроенергії, який передбачає подачу світла лише 8 годин на добу.

Також з 20 січня у телеграм-каналах поширилася неправдива інформація про оновлення графіків відключення електроенергії на Львівщині та нові правила відключень, які триватимуть по 6 годин на добу. У "Львівобленерго" перелічили ці групи.

Додамо, 26 січня російські окупанти випустили по Україні 55 крилатих ракет. Постраждали об’єкти енергетичної інфраструктури в Київській, Вінницькій та Одеській областях. Перед цим Росія здійснила масовану ракетну атаку по Україні 14 січня. Тоді ракети влучили в об'єкт інфраструктури на Львівщині.

Мітки: електропостачання, інфраструктура, знеструмлення, новини львова

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024