В Україні офіційно запускають мобільний додаток єЧерга

середа, 3 травня 2023 р. о 10:36

На 16 пунктах пропуску запрацює мобільний додаток єЧерга для водіїв вантажівок, автобусів та власників легкових авто.

Про це повідомила пресслужба Кабінету міністрів України.

Вчора, 2 травня, Кабінет міністрів України схвалив запуск електронної системи єЧерга на 16 міжнародних пунктах пропуску в західному напрямку.

Після реєстрації через застосунок користувач отримає повідомлення про свій статус у черзі, її просування, час заїзду до пункту пропуску.

"Переваги єЧерги для українців: простий алгоритм дій, мінімум зусиль з боку користувача, колосальна економія часу. Переваги для бізнесу: зменшення збитків через простій, оптимізація бізнес-процесів, прозорість та однакові правила для всіх. Переваги для держави: впорядкування перевезень, ліквідація фізичних черг, аналіз транспортних потоків" – зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, єЧерга стане універсальною системою для всіх видів транспорту. З наступного тижня нею зможуть користуватися водії вантажівок, з липня – водії автобусів, з серпня – власники легкових авто.

Він додав, що з кінця минулого року система була успішно випробувана на двох пунктах пропуску. Тепер єЧерга стане доступною для усіх водіїв вантажного транспорту, які перетинають кордон.

Зазначимо, з кінця березня цього року у пункті пропуску "Ягодин-Дорогуськ" запрацював мобільний додаток єЧерга для водіїв вантажівок.

Додамо, у серпні 2022 року стало відомо, що у пункті пропуску "Краківець" планують запустити електронну чергу для вантажних автомобілів.

Мітки: Кабінет Міністрів України, пункт пропуску, новини львова, електронна черга

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024