Знайдені генеологічні таблиці передадуть у музей родини Шептицьких, який планують відкрити у Львові.
Про це повідомляє Інформаційний ресурс Української Греко-Католицької Церкви.
У фондах Національної бібліотеки імені Вернадського вдалося знайти генеологічні таблиці родини Шептицьких, які зібрав і впорядкував Ян Кантій Шептицький і які вважалися знищеними більшовиками у 1939 році.
Зокрема, документи простежують лінію роду Шептицьких до 1284 року – часів Галицько-Волинського Королівства. Підтверджують також спорідненість Шептицьких із королівськими домами Італії, Іспанії, Португалії та королем Речі Посполитої Яном ІІІ Собеським.
Також знайшлася грамота про надання у 1871 році імператором Францом Йосифом І графського титулу Шептицьким і надання родинного герба.
Як заявив дослідник біографії блаженного Климентія Шептицького Іван Матковський, експонами планують передати для Музею родини Шептицьких, який планують відкрити у Львові на базі парафії Блаженного священномученика Климентія Шептицького.
Нагадаємо, раніше Варіанти дослідили феномен сучасного самітника через призму духовних скитань Андрея Шептицького.
Також Музею народної архітектури та побуту у Львові присвоїли ім'я Климентія Шептицького, а у 2016 році Львівська ОДА затвердила робочу групу, яка займалася створенням музею Митрополита Андрея Шептицького у Львові.