Новини

Новини

ПАТ "Миколаївцемент" має дозвіл на викиди до 2018 року

ПАТ "Миколаївцемент" має дозвіл на викиди до 2018 року

ПАТ "Миколаївцемент" має дозвіл на викиди до 2018 року

Четвер, 12 вересня 2013, 12:47

ПАТ «Миколаївцемент» працює у відповідності до чинного законодавства України і на підставі дійсного дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, виданого Міністерством екології та природних ресурсів 5 липня 2013 року. Термін дії дозволу по 5 липня 2018 року.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Миколаївцемент".

Найновіші інвестиції в покращення екологічних показників підприємства перевищили 10 мільйонів гривень. Їх було вкладено у щойно завершений проект із накриття клінкерних складів №1 і №2. Його мета -нерозповсюдження клінкерного пилу у навколишнє середовище. Даний проект є складовою частиною довготермінової природоохоронної програми ПАТ «Миколаївцемент».

За час впровадження товариством «Миколаївцемент» природоохоронної програми з 2006 року інвестиції в охорону довкілля склали приблизно 200 млн грн. Серед найвагоміших проектів слід виділити реконструкцію електрофільтрів. Ці інвестиції разом із попередніми капіталовкладеннями допомогли підприємству більш, ніж удвічі зменшити викиди пилу і досягти нормативних показників викидів твердих частинок у відповідності до українського законодавства.

За інвестиції в екологію , а також інші соціальні ініціативи, спрямовані на збереження природи ПАТ «Миколаївцемент» отримало громадську відзнаку в конкурсі «Інвестор року 2012», організованого Львівською облдержадміністрацією та Торгово-промисловою палатою.


Довідка. Публічне акціонерне товариство «Миколаївцемент» є цементним заводом у м. Миколаєві Львівської області. Діє з 1950 року. Виробляє три типи цементу для різних потреб. У 2012 році клієнтам в усіх куточках країни було поставлено майже 800 000 тонн цементу. Його було використано при спорудженні багатьох житлових будинків, шкіл, лікарень та об’єктів інфраструктури в Україні. Зокрема, продукція підприємства була використана при будівництві об’єктів, пов’язаних з футбольним чемпіонатом Євро-2012. 

Підприємство займає міцну позицію на національному ринку цементу. Природним ринком збуту є західний регіон України.
З 1999 року завод є частиною Групи Lafarge – світового лідера у галузі будівельних матеріалів.

Про «Лафарж» в Україні
Лафарж Україна» є одним з провідних постачальників будівельних матеріалів на будівельному ринку України з 1999 року. Сьогодні «Лафарж Україна» представлена двома бізнес-напрямами – «Щебінь» (представник ТОВ «ККНК «Технобуд»), до складу якого входять 3 підприємства, розташовані в Рівненській, Київській та Чернівецькій областях і «Цемент» (представник ПАТ «Миколаївцемент»), що складається з одного заводу в Миколаєві Львівської області.
Раніше Компанія "Лафарж" оголосила про продаж свого цементного бізнесу в Україні міжнародній компанії "CRH". Угоду продажу-купівлі підлягає затвердженню відповідними органами влади в Україні. Транзакцію заплановано завершити протягом поточного року. Група «Лафарж» і надалі залишається в Україні власником трьох щебеневих кар’єрів, продукція яких поставляється на ринки України, Росії та Польщі.
Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті компанії www.lafarge.ua

Про «Лафарж»
Група «Лафарж» є світовим лідером у галузі будівельних матеріалів. Вона налічує 65 000 працівників у 64 країнах. У 2012 році обсяги продажів Компанії склали 15,8 млрд. євро. Займаючи провідні позиції в усіх напрямах своєї діяльності – виробництві цементу, щебеню та бетону, Група робить вклад у будівництво міст по всьому світу завдяки інноваційним рішенням, що дозволяють робити житло доступнішим, забудову компактнішою, споруди довговічнішими, будівлі красивішими, а інфраструктуру досконалішою.
Володіючи провідним у світі центром дослідження будівельних матеріалів, «Лафарж» закладає інновацію в основу своїх пріоритетів, що допомагає Компанії впроваджувати екологічно раціональне будівництво та архітектурну креативність. З 2010 року група «Лафарж» входить до Індексу Доу Джонса, першого світового критерію стійкості, завдяки ефективним діям у напрямі сталого розвитку.
Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті Компанії www.lafarge.com

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.