Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пункт пропуску

Вівторок, 16 квітня 2024, 13:40

Польські фермери не пропустили жодної вантажівки у пунктах пропуску Ягодин, Угринів та Рава-Руська

пункт пропуску

Станом на сьогодні заблокованими для вантажівок залишаються три пункти пропуску з Польщею.

Про це повідомляє Українська правда.

Польські фермери продовжують блокувати рух вантажівок у пунктах пропуску "Ягодин – Дорогуськ", "Угринів – Долгобичув" та "Рава-Руська – Гребенне" й вчора, 15 квітня, не пропустили жодної української вантажівки.

За словами речника Державної прикордонної служби України Андрія Демченка, станом на ранок 16 квітня на цих трьох заблокованих пунктах в чергах на території Польщі загалом перебувало близько 600 вантажівок.

Також зберігаються черги на раніше розблокованих напрямках пунктів пропуску "Краківець" та "Шегині" – 900 та 450 вантажівок відповідно.

Він додав, що польські фермери наразі не блокують рух для інших категорій транспорту та вантажів з гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, з 9 лютого цього року польські фермери розпочали блокаду вантажівок у пунктах пропуску з Україною. А 19 лютого вони намагалися заблокувати рух потягів у пункті пропуску "Ягодин – Дорогуськ" – перекрили залізницю біля "Медики" і висипали зерно з вагона.

Крім цього, 20 лютого польські фермери перекрили рух для усіх видів транспорту у пунктах пропуску "Долгобичув – Угринів", "Зосін – Устилуг" та "Гребенне – Рава-Руська".

Додамо, Генеральна консулка Польщі у Львові назвала дії поляків на кордоні ганебними та вибачилася перед українцями.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.