Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Площа Ринок

Середа, 17 квітня 2024, 11:01

На Площі Ринок у Львові з суботи запрацює фермерський ярмарок

Площа Ринок

Фермерський ярмарок працюватиме щосуботи з 10.00 до 16.00 год.

Вчора, 16 квітня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про організацію та проведення фермерського ярмарку на Площі Ринок у Львові.

З 20 квітня й до 29 вересня цього року, щосуботи з 10.00 до 16.00 год, на Площі Ринок працюватиме Львівський фермерський ярмарок, де львів’яни матимуть нагоду купити товари безпосередньо у виробників.

Рішення про продовження ярмарки виконком прийняв за зверненням ТзОВ "Львівські ярмарки", що є організатором фермерського ярмарку, а також, як йдеться у рішенні, "з метою підтримки фермерів і крафтових виробників Львівщини, сприяння забезпеченню населення Львова сільськогосподарською продукцією та попитом серед львів’ян".

Підприємці, які хочуть долучитись до ярмарку, повинні заповнити реєстраційну форму.

Як йдеться у єдиному реєстрі юридичних осіб, ТзОВ "Львівські ярмарки" зареєстроване у Львові, власниками компанії є Віктор Олянишин, Роман Кедик, Ігор Фіняк. ТзОВ "Львівські ярмарки" з 2007 року займається функціювання атракціонів і тематичних парків.

ТзОВ "Львівські ярмарки" щорічно організовують у місті Великодній та Різдвяний ярмарки.

Зазначимо, фермерський ярмарок у Львові відбудеться вже вшосте. 90% виробників на ярмарку – власники сімейного бізнесу, які мають нагоду продавати та популяризувати крафтові товари власного виробництва.

Додамо, минулого року роботу фермерського ярмарку на Площі Ринок продовжили до 14 жовтня.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.