Новини

Кримінал

Правоохоронці затримали злочинців, які викрали людину та вимагали викуп

Правоохоронці затримали злочинців, які викрали людину та вимагали викуп

vkurse.ua

Правоохоронці затримали злочинців, які викрали людину та вимагали викуп

Вівторок, 30 квітня 2013, 14:53

24 квітня міліціонери затримали групу злочинців, яка викрала людину та незаконно утримувала її у якості заручника. За звільнення викраденого злочинці вимагали більше чотирьох тисяч доларів США.

Про це Варіантам повідомила прес-служба МВС України у Львівській області.

Працівники управління боротьби з організованою злочинністю затримали групу осіб, які викрали  25-ти річного мешканця одного з сіл Радехівського району, Львівської області.

Через знайомого викраденого, зловмисники намагалися отримати грошову винагороду в розмірі 34 тисяч гривень.

Сторони домовились про суму викупу, за яку злочинці погодились звільнити викраденого і про місце передачі коштів Після цього на одній із заправних станцій поблизу Львова правоохоронці провели операцію, у ході якої затримали злочинну групу, до складу якої входило п’ятеро осіб.

«Із них четверо мешканці Львова, один Львівської області. Найстарший затриманий 1962 – го року народження, наймолодший 1991 – го року. Ніхто з затриманих раніше до кримінальної відповідальності не притягувався. Зараз проводиться перевірка про вчинення ними інших злочинів» - заявив Роман Рибіцький, заступник начальника УБОЗу ГУ МВС України у Львівській області.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ч. 2 ст. 146 КК України (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини)

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.