Новини

Партія регіонів

Завтра у Львові громадські організації проведуть турнір з міні-футболу

Завтра у Львові громадські організації проведуть турнір з міні-футболу

www.news.novo-sibirsk.ru

Завтра у Львові громадські організації проведуть турнір з міні-футболу

П'ятниця, 25 травня 2012, 16:15

Турнір з міні-футболу відбудеться у Львові завтра, 26 травня. Він присвячений міжнародному Дню пам'яті людей, які померли від СНІДу. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської організації Партії регіонів.

Турнір проводить Львівська міська громадська організація Центр «Дорога» за підтримки Львівської міської організації Партії регіонів.

Зокрема, за звання найкращих футболістів зіграє шість команд. Більшість з них – це організації, які займаються питаннями ВІЛ, СНІД, алкозалежних та наркозалежних людей. Вдруге до турніру долучиться молодіжна футбольна команда Залізничної районної організації у Львові Партії регіонів ФК «Регіонал».

Основна мета такого заходу – привернути увагу до проблеми поширення ВІЛ/СНІД в Україні. А також заохотити молодь до здорового, спортивного способу життя, – розповів організатор змагань, представник ЛМГО Центр «Дорога» Павло Горончак, основна мета такого заходу – привернути увагу до проблеми поширення ВІЛ/СНІД в Україні. А також заохотити молодь до здорового, спортивного способу життя.

Турнір відбудеться у спорткомплексі «Олімпік», що на території ТВК «Південний».

Початок об 11. 00.

Нагадаємо, кожного року у третю неділю травня у світі відзначають День пам'яті людей, які померли від СНІДу. У цьому році він припав на 20 травня.

На початок 2012 року у світі з ВІЛ/СНІДом живе близько 37 млн. людей (в тому числі 5,5 млн. дітей до 15 років). За даними UNAIDS щоденно у світі ВІЛ-інфікується більше 15 тис. людей. СНІД займає четверте місце в світі серед причин смерті, а у молоді до 30 років та жінок – перше місце. За даними Українського центру профілактики та боротьби зі СНІДом МОЗ України на 01.05 2012 в Україні офіційно зареєстровано 209 535 випадків ВІЛ-інфекції серед наших співвітчизників, у тому числі 49 846 осіб захворіло на СНІД, 26 043 померли від захворювань зумовлених СНІДом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.