Новини

Новини

Прокуратура вимагає забезпечити охорону «Колізею» у Червонограді

Прокуратура вимагає забезпечити охорону «Колізею» у Червонограді

podrobnosti.ua

Прокуратура вимагає забезпечити охорону «Колізею» у Червонограді

П'ятниця, 6 квітня 2012, 15:17

Прокурором Львівської області скеровано лист Голові Фонду державного майна України з вимогою вжити дієвих заходів для забезпечення охорони об'єкта незавершеного будівництва – поліклініки по вул.Івасюка в Червонограді, який в народі отримав назву «Колізей», та асоціюється у місцевого населення з цілим рядом суїцидальних випадків.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Аналогічного змісту вимогу прокуратурою Львівської області скеровано на адресу Червоноградського міського голови з метою вжиття заходів, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», щодо здійснення відповідно до законодавства контролю за використанням та утриманням вказаного об'єкта нерухомого майна.

Впродовж 2003-2012 років на вказаному об'єкті загинуло 5 осіб, ще одна особа отримала тілесні ушкодження. Останній смертельний випадок стався 20 лютого з 15-річною дівчиною.

Дані події мешканці міста пов'язують з неможливістю органів державної влади вплинути на невідкладне вирішення питання належної охорони та збереження майна незавершеного державного будівництва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.