Новини

Партія регіонів

Львівський обласний виборчий штаб Партії регіонів очолить Грещук

Львівський обласний виборчий штаб Партії регіонів очолить Грещук

kandydat2012.livetoday.org.ua

Львівський обласний виборчий штаб Партії регіонів очолить Грещук

Середа, 20 червня 2012, 09:54

Львівський обласний виборчий штаб Партії регіонів очолить голова фракції Партії регіонів у Львівські облраді Ігор Грещук. Про це «Варіанти» повідомило джерело у ЛОО Партії регіонів.

 Рішення про це проходить останні погодження у центральному виборчому штабі ПР, а також вже погоджено з губернатором області, - запевнило джерело.

«Варіанти» натомість уточнили, чи справді кандидатура керівника виборчого штабу ПР проходила узгодження з головою Львівської ОДА Михайлом Костюком.

«Звісно, це була неформальна процедура, але враховуючи те, що ПР є партія влади, і те, що ми тісно співпрацюємо з органами державної влади в області, нам залежить на позитивній думці і тісній співпраці з губернатором, тому ми дослухалися при прийнятті цього рішення і до його позиції», - запевнив наш співрозмовник. 

З інших джерел також стало відомо, що у зв’язку з тим, що Петро Писарчук цього року не є головою виборчого штабу ПР на Львівщині,  питання фінансового забезпечення роботи виборчого штабу ПР покладено на губернатора області Михайла Костюка. Останній серед інших залучив до вирішення цієї проблеми своїх бізнес-партнерів – Богдана і Ярослава Дубневичів.

Нагадаємо, на президентських виборах 2010 року Богдан Дубневич був членом виборчого штабу Юлії Тимошенко. На місцевих виборах 2010 року Богдан і Ярослав Дубневичі були обрані депутатами Львівської облради від партії "Відродження". На парламентських виборах 2012 року Богдан і Ярослав Дубневич планують висувати свої кандидатури в народні депутати в мажоритарних округах на Львівщині.  

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.