Новини

Культура

У Львові відбудеться диско-вечорниці у стилі Олега Скрипки

У Львові відбудеться диско-вечорниці у стилі Олега Скрипки

У Львові відбудеться диско-вечорниці у стилі Олега Скрипки

Середа, 20 червня 2012, 11:03

26 червня, на фан-зоні «LeoFan», у парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького відбудуться «Українські Етно-Диско вечорниці» Олега Скрипки. Дійство розпочнеться о 20.00.

На сучасних українських вечорницях модники та модниці вбираються у прабабусині вишиті сорочки і крайки, потерті джинси і дідові чоботи, кросівки і ґердани, а що коралів та намиста на дівочих шиях - ще й танцюють і співають під старі забуті мелодії, оздоблені в нові звуки та ритми, та під нові сучасні хіти, заспівані по-народному.

Все це вигадав та втілив у життя український рок-музикант, засновник фестивалю «Країна Мрій» Олег Скрипка.

Поєднуючи форми традиційних українських вечорниць та модної сучасної дискотеки DJ О'Скрипка матеріалізує атмосферу автентичних українських вечорниць у справжнє свято сучасної молоді - Вечорниці в стилі Етно-диско. А мандрівки вечорниць Україною, Росією та європейськими містами вже встигли обернутись на добру традицію - протягом останніх трьох років «Етно-диско-вечорниці» здолали шлях від Прикарпаття до Крайньої Півночі, а також відвідали з гостиною Росію, Швейцарію, Норвегію, Італію та Францію.

Нагадаємо, у час вільний від трансляцій час на фан-зоні «LeoFan»пропонують концертну шоу-програму:
23-24 червня – День Батяра на території «LeoFan»
23 червня – Футбольна вечірка
25 червня – концерт Тараса Чубая та гурту «Плач Єремії», 20:00
26 червня – Олег Скрипка представляє «Етно-Диско», 20:00.

«Українські Етно-Диско вечорниці»- сучасне втілення традиційних українських вечорниць - яскраве мандрівне танцювально-розважальне дійство, яке презентує широкому загалу народні пісні, танці та щиру українську душу, запрошуючи відвідати світ музики, поезії, давніх народних звичаїв та надсучасних танцювальних ритмів. Проходить періодично від осені 2004 року під егідою Міжнародного Етно-фестивалю "Країна Мрій". Головний затійник та творчий керівник проекту - Олег Скрипка, керманич легендарного українського гурту "Воплі Відоплясова".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.