Новини

Інфраструктура

Львівські маршрутки

Львівські маршрутки

portal.lviv.ua

П'ятниця, 6 березня 2015, 16:43996

Завтра більшість маршруток можуть "взяти вихідний"

Власники маршруток можуть розірвати договори оренди з АТП і призупинити роботу транспортних засобів на маршрутах Львова.

Про це повідомляє прес-служба Асоціації перевізників Львівщини.

Сьогодні на зібранні власників автобусів, які мають укладені договори оренди з АТП Львова, було вирішено створити Координаційну раду власників автобусів (туди ввійшло 15 осіб) та обговорити можливість призупинення роботи міського автотранспорту.

Перевізники занепокоєні тим, що автотранспортні підприємства не виконують умов договорів оренди через скрутний фінансовий стан на підприємствах, що зумовлений стрибком цін на пальне, запчастини та інші складові вартості проїзду.

Нагадаємо, 3 березня у Львові відбулись громадські слухання «щодо кризової ситуації на ринку транспортних перевезень у зв’язку із різким підвищенням цін на пальне». Чиновники мерії виступили з пропозицією обмежити час проїзду пасажирів пільгових категорій, перевізники – переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті.

Наразі підприємства, що входять в Асоціацію перевізників Львівщини, скасували пільговий проїзд у маршрутках, окрім певних годин. Також з 1 березня маршрутні автобуси міста курсують до 21:00 години вечера.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.