Новини

Інфраструктура

перинатальний центр

перинатальний центр

loda.gov.ua

Надійшли гроші на реконструкцію Львівського перинатального центру

Понеділок, 12 жовтня 2015, 15:34

З держбюджету надійшов аванс в розмірі 12 550,00 тис. грн на ремонт Львівського обласного клінічного перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як зазначила начальник управління капітального будівництва Львівської ОДА Катерина Іванова, загалом виконано робіт на 2 940,00 тис. грн.

Наразі підрядник розпочав влаштування дахових конструкцій на адміністративному корпусі Львівського обласного клінічного перинатального центру.

"На даний час на об’єкті продовжуються фасадні роботи. Утеплено 600 кв. м фасаду, проводяться роботи з влаштування дренажу та гідроізоляції фундаментів. Також встановлено понад 1000 кв. м внутрішніх перегородок на пологовому та адміністративному корпусах, тривають роботи з проведення внутрішніх мереж водопостачання та каналізації, електричних мереж", – заявила Катерина Іванова.

Окрім цього, у пологовому корпусі вже змонтовано близько 20% вікон. Зараз на об’єкті працює 10 одиниць техніки та 106 людей.

Нагадаємо, у перинатальному центрі на вул. Дж. Вашингтона будівельно-монтажні роботи стартували 16 вересня. До цього Львівський перинатальний центр закритий на ремонт з жовтня 2013 року.

У межах проекту "Нове життя" планувалося на базі медичного закладу створити регіональний клінічний перинатальний центр, а також ще 2-3 заклади ІІІ рівня перинатальної допомоги і мережу міжрайонних перинатальних центрів. Проект на 75% фінансується з держбюджету, на 25% – за кошти міста.

Проте, у зв’язку з відсутністю ремонту, 500 працівників закладу майже 2 роки перебувають без роботи. Цього літа вони двічі влаштовували пікет перед стінами Львівської ОДА, вимагаючи провести кінцеву експертизу стану перинатального центру та якнайшвидше оголосити тендер на визначення нового підрядника з будівництва, що посадовці обіцяли зробити ще в квітні цього року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.