Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Арена Львів

Арена Львів

Вівторок, 10 листопада 2015, 14:47

Розслідування щодо розтрати грошей при будівництві Арени Львів поновили

Прокуратура розслідуватиме необґрунтоване перерахування німецькій фірмі 1 032 000 Євро за експертизу проектної документації щодо будівництва стадіону Арена Львів.

Про це Варіантам повідомила прес-служба прокуратура Львівської області.

Прокуратурою Львівської області перевірено законність закриття слідчим управлінням ГУ МВС України у Львівській області кримінального провадження за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, відомості про яке внесені прокуратурою області до Єдиного реєстру досудових розслідувань ще 07.04.14.

Попередньо досудовим розслідуванням було встановлено, що з державного бюджету необґрунтовано перераховано одній з німецьких фірм 1 032 000 Євро за експертизу проектної документації щодо будівництва стадіону на вул.

Стрийська - Кільцева дорога у Львові, замовником якої, згідно з договором, виступило Львівське комунальне підприємство «Дирекція з будівництва стадіону у м. Львові».

Вивченням у прокуратурі області матеріалів кримінального провадження з’ясовано, що досудове розслідування проведено неповно та не з’ясовані фактичні обставини, що мають істотне значення у провадженні. Зокрема, не повно досліджено та не дано оцінку відповідності умов укладеного договору в частині визначення об’єкту проведення експертизи, актам виконаних робіт та фактично виконаним роботам.

Першим заступником прокурора області незаконну постанову про закриття кримінального провадження скасовано та створено групу з досвідчених процесуальних керівників.

З метою забезпечення всебічного, повного та об’єктивного дослідження обставин справи у цьому провадженні, стан досудового розслідування заслухано на оперативній нараді в управлінні нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, за наслідками якої надано вказівки на проведення першочергових слідчих (процесуальних) дій.

Досудове розслідування перебуває на особистому контролі прокурора Львівської області.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.