Новини

Політика

Львівська область

Львівська область

Другий тур виборів на Львівщині: результати

Вівторок, 17 листопада 2015, 15:36

Під час повторного голосування в Львівській області обрали 32 депутатів і двох сільських голів.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як зазначив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федір Алєйніков, під час повторного голосування на Львівщині обрали 32 депутатів і двох сільських голів.

Зокрема, мешканці області обрали 29 депутатів сільських рад, по одному депутату Славської та Східницької селищних рад і Бабинської сільської громади Самбірського району.

Також, за попередніми результатами голосування, виборці обрали Волянського сільського голову Старосамбірського району, самовисуванця Ігоря Владичака, який переміг свого конкурента на 72 голоси.

На повторний термін було обрано Нагачівського сільського голову Яворівського району, самовисуванця Степана Дацка (розрив між двома учасниками перегонів склав 172 голоси).

Зазначимо, раніше повідомлялося, що під час повторного голосування на Львівщині мають обрати 26 депутатів і сільського та міського голів, а другий тур виборів пройде у дев'яти районах області.

Нагадаємо, за результатами виборів міського голови Львова переміг чинний мер Андрій Садовий з 62% голосів, а явка львів'ян на виборах міського голови склала 39%.

Список депутатів, які проходять до Львівської обласної ради та до Львівської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.