Новини

Політика

Ярослав Качмарик

Ярослав Качмарик

Посадовцю Львівської облради Качмарику спалили не його авто

П'ятниця, 20 листопада 2015, 12:41

У 2014 році новообраний депутат Львівської облради від ВО «Батьківщина» Ярослав Качмарик машини не задекларував, а підпалили в нього на подвір'ї не його авто.

Про це йдеться у його декларації про доходи, опублікованій Львівською обласною виборчою комісією на сторінці у Фейсбуці.

У минулому році посадовець Львівської облради авто не задекларував, а члени його сім’ї мають Chevrolet Aveo 2006 року випуску та Subaru 2013 року випуску. Проте у березні цього року він повідомив про те, що йому спалили автівку, яка була припаркована біля його маєтку у Брюховичах.

Ярослав Качмарик, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради, задекларував 137 849,77 грн загального доходу, з якого заробітна плата становила 119 865,93 грн, матеріально допомога – 17 983,84 грн.

Члени його сім’ї у 2014 році заробили 65 975,30 грн.

Нерухомості Качмарик не має, натомість його сім’я володіє земельною ділянкою площею 1114 кв. м, житловим будинком на 114 кв. м.

Рахунків у банках та фінансових зобов’язань у нього та членів його сім’ї немає.

Зазначимо, Ярослав Качмарик на цьогорічних місцевих виборах переміг у Дрогобицькому районі (22,95% голосів, 38 округ), офіційно – позапартійний. Був депутатом Львівської облради шостого скликання.

Наприкінці вересня на Львівщині з лав ВО «Свобода» було виключено низку депутатів обласної та інших місцевих рад. Серед них був і Ярослав Качмарик.

Згідно з виборчим списком політичної партії ВО «Батьківщина» був кандидатом у депутати до Львівської облради, який очолив заступником директора ТзОВ «Будінвест» Юрій Гудима. А виборчий список партії на виборах до Львівської міської ради очолив Михайло Мужилівський.

Нагадаємо, перша сесія Львівської обласної ради нового скликання відбулася 19 листопада: депутати утворили 7 фракцій, а також створили 12 постійних депутатських комісій: перелік голів та заступників.

Олександр Ганущин став головою облради, а першим заступником Ганущина депутати обрали Параскевію Дворянин від "Об'єднання "Самопоміч", а заступником – Володимира Гірняка від Громадянської позиції.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.